Paranoia is new polish-speaking guild.

Paranoia to nowa, polskojęzyczna, gildia na Draenorze, której członkowie to grupa raidująca ze sobą od wielu lat.

Nasza grupa wywodzi się z gildii Kompania Braci na serwerze Anachronos. Niestety obecny stan serwera nie pozwala nam na aktywne prowadzenie rekrutacji, a co za tym idzie raidowanie. Na Draenorze liczymy na uzupełnienie składu, by od początku nowego patcha móc progresować.

Od siebie możemy zaoferować życzliwą atmosferę oraz możliwość rajdowania w zgranej grupie znajomych, a także możliwość poznania ludzi z całej Polski (nieraz organizujemy spotkania gildyjne) smiley.gif

Poza raidowaniem, mamy w szeregach zapaleńców robienia scenariuszy, mnożenia swoich achiv pointsów oraz zdobywania złota na challenge mode.

Dotychczasowe osiągnięcia członków naszej grupy to:

T11 - 7/13 HC pre nerf - najlepsza 10tka po stronie Hordy,

T12 - 6/7 HC pre nerf, a także pierwszy legendarny staff wśród gildii 10 osobowych,

T13 - 1/8 HC pre nerf, 8/8 HC po reorganizacji grupy,

W T14 udało nam się osiągnąć wynik 5/16 HC, jednak należy dodać, że praktycznie przez cały okres od początku MoPa borykaliśmy się z brakami w składzie.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas i wsparciem naszej grupy w nadchodzącym patchu, wystarczy wejść na naszą stronę i wypełnić aplikację.
Prosimy, przeczytaj regulamin i zasady na jakich raidujemy. Jeśli faktycznie stwierdzisz, że jesteśmy odpowiednią gildią dla ciebie aplikuj pod adresem
paranoiapl.enjin.com.

Na tą chwilę poszukujemy następujące klasy:
Druid [feral, guardian, resto]
Monk [wszystkie spece]
Warrior [DPS]
Paladyn [heal, DPS]
Hunter
Rogue
Shaman [enh, resto]

Zapraszamy nawet jeśli twoja klasa/spec nie są wymienione jako poszukiwane - zawsze się znajdzie miejsce dla dobrych graczy chcących iść do przodu.

Więcej informacji w grze: /whisper Ýev, Grokoko, Soulee